Salon Kosmetyczny

Twoje piękno w Twoich dłoniach!

Pedicure

     Zadbane stopy to wyraz kobiecości i troski o własne piękno. Dlatego tak ważne jest by systematycznie wykonywać zabiegi, nadające skórze stóp gładkość i delikatność, poprzez eliminację zgrubiałego naskórka, masaż i użycie specjalnych kosmetyków. Pielęgnacji wymagają również paznokcie oraz skórki w ich okolicy. Kształtne, zadbane i pomalowane paznokcie nadają nogą piękna a kobiecie pewności siebie.

Klamry PODOFIX - wrastanie paznokci to problem z którym zmaga się wielu pacjentów, sprawia to ból i dyskomfort. Przyczyną tego bólu mogą być chociażby zbyt ciasne buty, złe nawyki obcinania paznokci, pojawiające się odciski czy zbyt gruba skóra. System PODOFIX to nowoczesna metoda leczenia tej dolegliwości w sposób bezbolesny a skuteczny. Specjalnie zaprojektowane klamry, efektywnie pomagają w likwidowaniu wszelkich deformacji paznokci, ich wrośnięć i podwinięć. Założone klamry nie stanowią żadnej przeszkody podczas chodzenia i nie ograniczają ruchu.


Pedicure GEHWOL - zabieg rozpoczyna się od kąpieli stóp połączonej z relaksującym masażem wodnym, następnie kosmetyczka usuwa nadmiar zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki, podcina paznokcie, zmiękcza skórki specjalnym żelem i usuwa drewnianym patyczkiemi oraz wykonuje masaż stóp. Na koniec wmasowuje krem w zależności od potrzeb skóry, który wygładza i nawilża skórę, zapobiega nadmiernemu wydzielaniu potu i pozostawia stopy z długotrwałym uczuciem świeżości.

Pedicure Leczniczy GEHWOL - specjalistyczny pedicure polegający na usunięciu nie tylko zrogowaciałego naskórka stóp, ale także bolesnych odcisków, modzeli czy nagniotków oraz pielęgnacji pękających i nadmiernie rogowaciejących pięt. W zabiegu używamy frezarki wodnej GERLACH.

Ortezy GEHWOL - dla schorowanych i zdeformowanych stóp polecamy miękkie, silikonowe ortezy, które powalą poczuć komfort podczas chodzenia. Ortezy z żelu polimerowego są delikatne i przyjazne dla skóry. Nie powodują reakcji alergicznych, nie podrażniają. Zapewniają skuteczną ochronę, nie przemieszczają się w bucie, są wytrzymale na delikatne rozciąganie. Polecamy poduszki przeciwuciskowe na halluksy i na palce młotkowane oraz na przedstopia, obrączki ochronne do palców, nastawiacze do palców i inne.

© Copyright by 2013 www.kosmetyka-arkady.pl  Wszystkie prawa zastrzeżone!