Salon Kosmetyczny

Twoje piękno w Twoich dłoniach!

Oczyszczanie twarzy

     Istotny zabieg w pielęgnacji skóry twarzy polegający na likwidacji zaskórników, wągrów i zrogowaciałego naskórka oraz nadaniu skórze świeżego wyglądu. Poprawia dotlenienie skóry, pozwala na nadanie jej odpowiedniego, naturalnie pięknego kolorytu. W efekcie zabiegu dochodzi do wyregulowania otwarć porów oraz poprawy krążenia krwi. Skóra staje się przygotowana do dalszych zabiegów, które przeprowadzać można w sposób bardziej efektywny. Zwiększa się chłonność skóry na nakładane na nią kosmetyki, a procesy regenerujące zostają pobudzone.

     W zależności od konfiguracji zabieg przybrać może różny przebieg. Z reguły składa się on z etapów do których należą: zmycie twarzy, wykonanie peelingu, rozpulchnienie skóry, czyszczenie mechaniczne, nałożenie odpowiednio dobranych do potrzeb skóry preparatów (np. przeciwtrądzikowych czy nawilżających), łagodzenie skóry.

     Zabieg trwa ponad godzinę, a na efekty należy poczekać do kilku dni. Bezpośrednio po zabiegu twarz może być lekko zaczerwieniona i opuchnięta.

© Copyright by 2013 www.kosmetyka-arkady.pl  Wszystkie prawa zastrzeżone!