Salon Kosmetyczny

Twoje piękno w Twoich dłoniach!

Mezoterapia igłowa

     Zabieg polegający na wstrzyknięciu pod powierzchnię skóry indywidualnie dobranego dla klienta koktajlu w skład, którego wchodzą substancje czynne takie jak kwas hialuronowy, aminokwasy czy witaminy. Taka aplikacja wyżej wymienionych substancji powoduje szybkie osiągnięcie pożądanych skutków, którymi są redukcja cellulitu, rozstępów i nadmiernej tkanki tłuszczowej, regeneracja skóry i poprawa jej kondycji oraz opóźnienie procesów starzenia się (powstawanie zmarszczek czy zwiotczeń skóry). Zabieg nie należy do bolesnych a ślady pozostające po nakłuciach szybko znikają. Mezoterapia przynosi najlepszy skutek w przypadku wykonywania jej w seriach w serii kilku zabiegów. Popularność mezoterapii wynika z szybko widocznych efektów już po pierwszym zbiegu znacznie poprawia się kondycja skóry a po serii drobne zmarszczki znikają całkowicie, a głębsze ulegają spłyceniu. Widoczna jest także poprawa napięcia i jędrności skóry.

Zastosowanie:

Wzmocnienie skóry twarzy - rewitalizacja, redukcja zmarszczek i przebarwień, poprawa jędrności i normalizacja nawilżenia.

Zabieg na ciało-odmładzanie - stosowanie koktajlów zawierających w szczególności kwas hialuronowy, krzemionkę organiczną i witaminy co poprawia metabolizm wpływając na ogólny stan skóry szyi, dekoldu czy innych części ciała. Spowalnianie procesów starzenia się.

Zabiegi na ciało-redukcja cellulitu - poprzez wstrzyknięcie substancji wpływającej na poprawę przepływu krwi dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej i zmniejszenia procesów włóknienia tkanki łącznej.

Przeciwskazania:

• Alergia

• Ciąża, okres karmienia piersią

• Cukrzyca

• Stany zapalne na skórze, opryszczka

• Choroba nowotworowa

• Stosowanie leków przeciwzakrzepowych


Częstotliwość zabiegów:

Faza intensywna - 1 zabieg co 2 tygodnie przez okres 2 miesięcy (4 zabiegi)
Faza pielęgnacyjna - 1 zabieg co 2-3 miesiące

     Tydzień przed zabiegiem można wcierać preparat z witaminą K Auriderm XO zapobiega on krwawieniom wewnętrznym co minimalizuje powstanie krwiaków oraz działa przeciwzapalnie

© Copyright by 2013 www.kosmetyka-arkady.pl  Wszystkie prawa zastrzeżone!