Salon Kosmetyczny

Twoje piękno w Twoich dłoniach!

Manicure

     Dłonie narażone na zmienne warunki atmosferyczne czy częste mycie i kontakt z detergentami, powinny być szczególnie pielęgnowane. To one są bowiem ozdobą kobiety i częścią jej urody. Troska o skórę dłoni i wygląd paznokci to zadanie każdej z nas. Dłonie wymagają odpowiedniego nawilżania a paznokcie regularnych zabiegów wzmacniających ich płytkę i upiększających kształt. Dlatego warto skorzystać z zabiegu parafinoterapii czy popularnego manicure.

Manicure hybrydowy - skuteczna metoda stylizacji paznokci, polegająca na nałożeniu lakieru hybrydowego a następnie utwardzeniu jego warstwy w lampie UV. Ciekawe kolory stanowią o estetycznym aspekcie tej metody, natomiast wykorzystanie lampy UV o długotrwałym efekcie ( ok. 14 dni). Zabieg jest bezpieczny dla płytki paznokcia, nie powodując jej uszkodzenia a krótki czas wykonywania jest jego dodatkowym atutem.

Parafinoterapia - zabieg intensywnie regenerujący dla dłoni i stóp z użyciem rozgrzanej płynnej parafiny zawierającej dużą ilość naturalnych substancji natłuszczających. Ujędrnia, głęboko nawilża i odżywia skórę oraz pielęgnuje paznokcie. Sprawia, że wszystkie preparaty nałożone na skórę przed kąpielą działają skuteczniej dzięki czemu staje się ona aksamitnie gładka i przyjemna w dotyku.

Manicure stylizacja i modelowanie paznokci - kształtne i zadbane paznokcie są najpiękniejszą ozdobą kobiecych dłoni. Nie ma jednej, szybkiej recepty na to, aby były zawsze piękne, dlatego ważne jest dobranie właściwego programu pielęgnacyjnego, który przyniesie trwały efekt. Dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji, najlepszą metodą mogą być tipsy lub modelowanie paznokci. Wykorzystując nowoczesne materiały wzmacniamy lub przedłużamy płytkę paznokcia oraz korygujemy jej kształt. Proponujemy również oryginalne zdobienia wykonywane z użyciem cyrkonii, brokatu, płatków srebra i złota oraz naklejek i biżuterii

Przedłużanie paznokci - pielęgnacja dłoni Zabieg polegający na przedłużeniu płytki przez nałożenie żelu świtłoutwardzalnego za pomocą szablonu lub na przyklejone wcześniej tipsy. Paznokcie żelowe są elastyczne i sprężyste, wyglądają bardzo naturalnie i ładnie również gdy nie są pomalowane.

Żel wzmacniający naturalną płytkę - zabieg wzmacniający naturalną płytkę z użyciem wolnego od kwasów, elastycznego Natural Nail Gel w kolorze transparentnym lub mleczno - białym. Pielęgnuje i wzmacnia paznokcie nadając im piękny kształt i naturalnie wypielęgnowany wygląd na wiele tygodni. Lakier nałożony na paznokcie pokryte żelem staje się wyjątkowo trwały.

© Copyright by 2013 www.kosmetyka-arkady.pl  Wszystkie prawa zastrzeżone!