Salon Kosmetyczny

Twoje piękno w Twoich dłoniach!

Makijaż permanentny

     Jak wskazuje nazwa jest to makijaż cechujący się trwałością przeznaczony dla kobiet, które chcą wyglądać efektywnie przez długi czas. Celem zabiegu jest skorygowanie niedoskonałości każdej z Nas, którymi są chociażby zbyt rzadkie, niekształtne brwi, czy mało wyraziste usta i oczy. Ten rodzaj makijażu stosuje się również jako efektywny sposób maskowania blizn czy defektów jak przebarwienia.

Indywidualnie dobierane pigmenty nadają skórze odpowiedni koloryt, poprawiają kontur twarzy i pomagają w wydobyciu ukrytego, naturalnego piękna. Stosując ten zabieg skutecznie można modyfikować kształt ust, delikatnie zmienić linię brwi a oczom, za pomocą specjalnych kresek na dolnej i górnej powiece, nadać niebywałą głębię. W zależności od zakresu wykonywanego zabiegu może on trwać od 30 min do 2h a podrażnienia lub zaczerwienienia, które mogą mu towarzyszyć szybko ustępują. W przypadku gdy efekt makijażu zaczyna blednąć, zabieg można uzupełnić poprzez wstrzyknięcie dodatkowych pigmentów. Efekt nakłucia łagodzony jest poprzez stosowane preparaty o działaniu znieczulającym.

Jeśli nie jesteś zwolenniczką codziennego makijażu ale chcesz wyglądać świeżo i naturalnie ten zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

© Copyright by 2013 www.kosmetyka-arkady.pl  Wszystkie prawa zastrzeżone!